Jak zasilić konto?

Teraz masz możliwość bezprowizyjnego doładowania telefonu komórkowego na kartę. Usługa dostępna jest z poziomu Systemu Bankowości Internetowej. Dzięki niej zasilisz wybrany przez Ciebie numer telefonu o każdej porze dnia i nocy nie wychodząc z domu.

Korzyści korzystania z doładowań w Banku:

  • dostępność przez 24h – doładowania są dostępne przez całą dobę
  • możliwość korzystania z wszystkich promocji organizowanych przez operatorów komórkowych
  • szybkość – konto telefonu zostaje doładowane bezpośrednio po wykonaniu operacji w Systemie Bankowości Internetowej

Doładowanie jednorazowe - standardowy rodzaj doładowania, w którym przy każdym zleceniu podajemy wszystkie dane dotyczące operatora sieci, kwoty zasilenia oraz numeru doładowywanego telefonu. W tym przypadku musimy również za każdym razem zautoryzować zlecenie za pomocą hasła z tokenu.

Doładowanie zdefiniowane - w którym tworzymy zdefiniowane doładowanie podając operatora sieci oraz zasilany numer telefonu. Doładowanie autoryzujemy tylko raz podczas jego zapisywania. Realizacja szablonu nie wymaga już uwierzytelnienia hasłem.

 

Naszym partnerem biznesowym w zasileniach telefonów komórkowych jest firma Blue Media S.A. z siedzibą w Sopocie, posiadająca duże doświadczenie w usługach pre-paid oraz innych produktach związanych z telefonią komórkową i internetem. Od kilku lat współpracuje z wieloma bankami na terenie całego kraju.

Udostępniliśmy Państwu możliwość bezprowizyjnego doładowania numeru telefonu komórkowego na kartę. Usługa dostępna jest poprzez bankowość internetową. Doładowanie konta dokonywane jest od razu po zatwierdzeniu zlecenia