Spółdzielczy Bank Powiatowy w Piaskach dołączył się do zbiórki pieniędzy organizowanej przez Grupę BPS, w ramach akcji charytatywnej Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

 

eskarbonkaGrupa BPS stworzyła specjalną eSkarbonkę. Można dzięki niej w prosty i szybki sposób wpłacać darowizny bez wychodzenia z domu. W zeszłym roku wspólnie z pracownikami Banku BPS i innych Banków Spółdzielczych z Grupy BPS zebraliśmy w ten sposób ponad 33 tys. zł. Wierzymy, że nasz wkład w 30. Finale będzie jeszcze większy! Zachęcamy do wpłat na eSkarbonkę Grupy BPS wszystkich naszych klientów i przyjaciół.

 

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to ciesząca się największym zaufaniem społecznym organizacja pozarządowa w Polsce. 30. Finał WOŚP odbędzie się 30 stycznia 2022 roku – jego tegoroczny cel to wsparcie oddziałów okulistyki dziecięcej. Orkiestra w ciągu poprzednich 29 Finałów zebrała ponad 1,5 miliarda PLN i kupiła 67 300 urządzeń medycznych.

 

W tym roku zbiórka ma na celu zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Zachęcamy wszystkich naszych pracowników i klientów do wzięcia udziału w akcji oraz podzielenia się linkiem do zbiórki z rodziną, znajomymi i przyjaciółmi. Pomaganie jest dziecinnie proste!

 

Link do eSkarbonki: https://eskarbonka.wosp.org.pl/4xarj3