Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że Spółdzielczy Bank Powiatowy w Piaskach nawiązał współpracę z DINERS CLUB INTERNATIONAL w celu sprzedaży znanych i cenionych na całym świecie kart kredytowych Diners Club.

 

Diners Club Polska wydaje na terenie Polski karty płatnicze z okresem bezodsetkowym sięgającym 59 dni. Karty Diners Club są dedykowane małym i średnim firmom, przedstawicielom wolnych zawodów i aktywnym podróżnikom, ceniącym wygodę i bezpieczeństwo. Oferują bogaty pakiet ubezpieczeniowy, narzędzia ułatwiające rozliczanie zakupów biurowych i podróży służbowych. Są akceptowane w ponad 29 mln punktów handlowo-usługowych i bankomatach w 190 państwach. Karta Diners Club jako jedyna na rynku umożliwia firmom zbieranie mil w programie Miles&More.

 

Diners Club Polska jako spółka prawa polskiego działa od 1997 r. Jest częścią Diners Club International, najstarszego wystawcy kart płatniczych i jednej z największych oraz najbardziej znanych niebankowych instytucji na świecie.

Karta Diners Club to karta inna niż wszystkie. Otwieramy horyzonty i zachęcamy, by sięgać po więcej. Zapraszamy do świata Diners Club.

 

Złóż wniosek on-line o kartę kredytową Diners Club!

 

Więcej informacji (naciśnij link)